Przejdź do nowej wersji strony »

autor: Robert Krakowiak


Robert Krakowiak

      Witajcie!!

Nazywam się Robert Krakowiak. Od 1996 roku współpracuje z ludźmi pomagając im uwolnić się od wpływów doświadczeń z przeszłości, które nie pozwalały realizować zaplanowanych przez siebie celów i żyć pełnią życia. Zobacz opinie moich klientów. Więcej o mojej pracy.
To do czego doprowadziła mnie owa pomoc zawarłem w swoich książkach i poprzez nie chce dzielić się z Wami swoją wiedzą, która pomogła juz wielu ludziom.
o autorze książki
Nowe artykuły
opis książki, spis treści, okładka
wybrane fragmenty książki
propozycje do praktycznego zastosowania: medytacja i dekret afirmacyjny
co o autorze i o metodzie sądzą jego klienci
mandale - obrazy tworzone w stanie medytacji
informacja o zajęciach i kontakt
kontakt
Zakup książki DZIECI REGRESJI

Afirmacje Sukcesywne

AFIRMACJE SUKCESYWNE
czyli Jak wyafirmować sobie szczęście


Nowość w roku 2014!!! Opisuje zaawansowaną technikę pracy z afirmacjami. Nauczy Cię ona, jak układać, uwiarygodniać, stopniować i precyzować afirmacje pod kątem konkretnej osoby, konkretnego celu oraz etapu jego realizacji. Nauczy Cię również tego, jak skutecznie z nimi pracować. Książka mówi o tym, jak zmienić swój zewnętrzny, ale i wewnętrzny stan, czyli jak zmienić swoje życie i jak umieć się nim cieszyć. Zawiera wiedzę teoretyczną, jak również część praktyczną, która pozwala samodzielnie pracować nad sobą.
Dzieci Regresji - Uzdrawianie dzieciństwa

DZIECI REGRESJI - Uzdrawianie dzieciństwa

Jeśli w twoim życiu nie układa się tak jak chciałeś, jeśli czujesz w sobie opór, niemoc czy bezsilność w realizacji swoich celów, to ta książka pomoże Ci w odnalezieniu tego przyczyn, w uwolnieniu się od nich i otworzy Ci drogę do sukcesów. Książka ta ma za zadanie pomóc uwolnić się od przeszkadzających w dorosłym życiu: emocji, blokad i napięć pochodzących z okresu dzieciństwa. Przy okazji uczy umiejętnie, zdrowo i świadomie wychowywać własne potomstwo, by prawidłowo się rozwijało i mogło pozwolić sobie na szczęśliwe życie.

 Zaproszenia

Spotkania indywidualne

Spotkania indywidualne prowadzę na terenie miast:

          Częstochowa, Warszawa,
          Londyn
(Anglia, Rochester 60 km. od Londynu),
          Vancouver BC (Kanada)

                                        Więcej o mnie »

Zobacz opinie moich klientów »  


Relacje filmowe

          WYKŁADY          

Zapraszam do nowego działu:
Relacje filmowe
na którym obejrzysz fragmenty moich wykładów.

Przejdź do działu »  


ARTYKUŁY

          OSTATNIO  DODANY:          

KRÓTKA INSTRUKCJA UŻYWANIA ŻYCIA   "Zapukajcie, a będzie wam otwarte. Proście, a będzie wam dane."  Usłyszałem kiedyś stwierdzenie, iż człowiek został stworzony bez instrukcji obsługi. Przyglądając się ludzkiemu zachowaniu stwierdziłem, że coś ...   czytaj dalej »

P O L E C A N E :

KRÓTKA OPOWIEŚĆ O DRODZE DO URZECZYWISTNIENIA   Anioł pyta Boga: "Boże skoro jestem tak samo doskonałą istotą jak ludzie, to dlaczego ich nie uszczęśliwiasz tak jak mnie? Dlaczego z nimi nie rozmawiasz? Nie mówisz im o tych samych możliwościach... czytaj dalej »
ANIELSKI SEKS   Poznając różne kultury religijne oraz teorie na temat aniołów - ich "życia i funkcjonowania" zazwyczaj spotykałem się z teorią, iż anioły nie miały pożycia seksualnego a ów brak był głównym motorem całej transformacji z anioła w człowieka. Moim zdaniem a...czytaj dalej »
LIST OD ANIOŁKA   Witaj! Pewnie chcesz wiedzieć skąd się wziąłem i kim jestem. Jestem anielską częścią swojego pana. To ja zawsze mam rację, ale mój pan nie zawsze mnie słucha. To dobry człowiek, stara się pomagać ludziom i nawet mu to wychodzi. Czasem je...     czytaj dalej »

Zobacz wszystkie artykuły »  Poleć znajomym

Jeśli chcesz powiadomić znajomego
o moim serwisie,
wpisz jego adres E-mail.

 SUBskrypcj@

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o nowościach oraz kursach i wykładach
organizowanych przez portal www.duchowa.pl
wpisz swój adres E-mail.

dodaj  | usuń

dowiedz się więcej »  


||   Początek strony   ||