DUCHOWA.PL
Mój osobisty

DEKRET AFIRMACYJNY

      Ja   . . . . . . .   jestem i to jest wspaniałe. Jestem i to jest cudowne. Jestem i kocham i szanuję siebie takiego, jaki jestem. Świadomość tego że jestem regeneruje mnie, moje siły i pobudza do działania. Teraz moim wyborem jest miłość, jest pełne uzdrowienie i przejawienie pełnego dostatku, szczęścia i przychylności losu. 
      Wszystkim wybaczyłem odpuściłem i zwróciłem wolność. Wybaczyłem sobie, że żyłem żalami i pretensjami a w zamian wybrałem miłość i szczęście i mam teraz pełny szacunek do siebie. Jestem w pełni wartościowy taki, jaki jestem. Jestem bosko doskonałą istotą, świadomą tego, jaki jestem w swoim potencjale, świadomą swoich możliwości, zdolności i umiejętności. 
      Dostrzegam i doświadczam teraz w życiu wiele wartościowych dla siebie rzeczy. Już teraz są w pełni dobre i sprzyjające mnie czasy. Mam idealne warunki do realizowania się poprzez: pasjonującą pracę, udane związki i relacje z ludźmi, oraz rozwój osobisty. Jestem więc pełen energii, i entuzjazmu do działania, dlatego śmiało, zdecydowanie i z łatwością realizuję swoje plany. Cieszę się wyjątkowym szczęściem i powodzeniem w swoim życiu. Dostatek, swoboda, mądrość i miłość są dla mnie naturalne i towarzyszą mi każdego dnia. Każdego dnia doświadczam namacalnego szczęścia, które przejawia się w każdej dziedzinie mojego życia. Doświadczam szczęścia w życiu, w dostatku i w miłości. Korzystam więc z życia i przejawiam się w trwałym, stabilnym, pogłębiającym się szczęściu, bogactwie i miłości. Wiodę tętniący szczęściem tryb życia, w którym los mi w pełni sprzyja i nagradza mnie.
      To, co Ja mówię jest zgodne z rzeczywistością i przejawem swobodnej pewności siebie. Jestem ja i moja wola i ja steruję swoim życiem. Tu gdzie jestem mam pełny i dobry wpływ na wszystko to, co mnie spotyka. Moje wybory, plany i decyzje decydują więc o moim obecnym losie, a moją wolą jest być szczęśliwym i przejawiać to każdego dnia. Moje obecne decyzje, pomysły i wyobrażenia zawsze okazują się trafne, słuszne i realne. Dzięki temu mnie zawsze się wszystko udaje i układa po mojej pozytywnej myśli. Zawsze dostaje to, po co sięgam i okazuje się to dla mnie w pełni dobre. Żyje więc swoim własnym udanym, swobodnym i szczęśliwym życiem dla własnej radości wygody i przyjemności. Mam dostatek, kochającą partnerkę i dobry kontakt z Bogiem. Żyje czystością i jasnością umysłu, serca i ciała. Dzięki czemu jestem wiarygodny, pomysłowy, kompetentny, zaradny i skuteczny w tym co robię. To, co robię jest rzetelne, skuteczne i doceniane.
      Zawsze i w każdej sytuacji cieszę się przychylnością losu, życia i ludzi. Umiem i kocham życie, siebie i dobrych ludzi i jestem kochany. Miłość wyrażam w zdrowy bezpieczny i odwzajemniany sposób. Bóg przepuszcza czystą światłość przez świetlisty kanał, którym jestem, oraz karmi mnie soczystą energią witalności, młodości i zdrowia. Moja osobowość jest nasycona urzeczywistnionym pięknem, czystością, mądrością, dostatkiem i miłością.

      Ja   . . . . . . .   jestem na komfortowym i luksusowym utrzymaniu przez Boga. Mieszkam w bardzo dobrym, w pełni satysfakcjonującym mnie miejscu i w pełni satysfakcjonujący mnie sposób. W poczuciu spokoju i bezpieczeństwa przejawiam satysfakcjonujący mnie dostatek. Mam i cieszę się bardzo dużą ilością własnych pieniędzy, stabilnością finansową i luksusowym życiem. Mam bardzo dobrą, komfortową sytuację finansową i poukładane życie. Owoce mojej pracy są dochodowo dla mnie wydawane i doceniane na masową skale. Zawsze mam więc nadmiar swoich własnych pieniędzy dla siebie i na realizację swoich celów.

      Ja   . . . . . . .   zawsze mam bardzo dużo własnych pieniędzy i robię świetne interesy, będąc w trwałym i satysfakcjonującym mnie związku miłości. W moim otoczeniu, znajduje się cudowna, w pełni atrakcyjna dla mnie, szczera, wierna i uczciwa dziewczyna, która darzy mnie trwałą, czułą, szczerą i namiętną miłością, szacunkiem, wsparciem i zrozumieniem. Tu i teraz, w tych czasach i tych warunkach tworzę z nią i jestem z nią w zgodnej udanej, kreatywnej, szczęśliwej i satysfakcjonującej nas relacji trwałej miłości i seksu. Będąc w relacji trwałej miłości z cudowną partnerką, świetnie żyję, przejawiam się i rozwijam. Doświadczam z nią trwałej, odwzajemnianej miłości, ciepła, czułości, i namiętności w bliskości i seksie. Jestem w pełni atrakcyjny jako mężczyzna dla swojej partnerki, która w sposób naturalny i rozluźniony przejawia swoją atrakcyjność, delikatność i wysokie, czyste wibracje. Cieszę się tym, że jestem przez nią kochany i doświadczam z nią seksu z miłością oraz miłości w seksie i długotrwałej, cudownej, błogiej rozkoszy. Autorem tego artykułu jest Robert Krakowiak. www.duchowa.pl

      Już teraz jestem otwarty na to wszystko i przejawiam to wszystko w codziennym życiu.

Robert Krakowiak