Kurs
ROZWOJU OSOBISTEGO i pracy z podświadomością



Obecnie często można usłyszeć twierdzenie, że afirmacje nie zawsze działają. Często też różne formy samej terapii nie dają możliwości osiągania sukcesów. Dlatego zapraszam na warsztaty, na których będziemy uczyć się uzdrawiania traum, urazów i negatywnych wzorców umiejętnie łącząc to z dobrze rozumianą ideą pozytywnego myślenia.

Najpierw stwarzamy sobie doskonały, ale realny obraz siebie, cel, jaki chcemy osiągnąć. Następnie szczerze przyglądamy się sobie i sytuacji, w której się obecnie znajdujemy. Z takiej sytuacji, krok po kroku, kierujemy się w stronę określonego wcześniej celu, po drodze uzdrawiając wszystkie, niepozwalające iść dalej traumy, urazy i przekonania.

Moja wieloletnia praktyka przekonała mnie, że afirmacje, w przeciwieństwie do innych praktyk np. wizualizacji, pozwalają utrzymywać systematyczną koncentracje na pozytywnych wartościach, a to jest dla podświadomości bardzo duża siła. Niczym kropla wody drążąca skalę, afirmacje systematycznie powtarzane skutecznie zmieniają naszą osobowość, nasze relacje i nasze życie. Dlatego narzędzia do zmiany, oczyszczenia i uzdrowienia podświadomych wzorców kształtuję w formie afirmacji i propaguję taką formę pracy nad sobą. Opracowywane przeze mnie afirmacje często odbiegają od teorii tradycyjnych afirmacji, dlatego nazywam je Afirmacjami Sukcesywnymi.

Systematyczna wizualizacja, choć to cenna praktyka, nie zawsze może się udać, gdyż możemy mieć lepszy lub gorszy dzień i nie zawsze udaje się wywołać pozytywny stan i skupić się na pozytywnym obrazie. Pozytywne wyobrażenia i odczucia często nam wówczas ulatują, nie zawsze można je poczuć i utrzymać. Natomiast praca z afirmacjami, czy mamy lepszy czy gorszy dzień, pozwala do końca przeprowadzić systematyczną praktykę i wymusić pozytywne odczucia. Dodatkowo afirmacje często pozwalają precyzyjniej wyrazić ważną dla podświadomości kwestię.

Systematyczna praca nad pozytywami sprawia, że od czasu do czasu podświadomość musi „posprzątać”, czyli dopuścić do głosu dawne urazy i traumy, byśmy mogli skonfrontować je z nowymi, pozytywnymi wartościami. Tak jakby chciała powiedzieć „Albo tymi pozytywnymi wartościami wiarygodnie odniesiesz się do tych urazów i traum, albo dawne urazy i traumy uznasz za wciąż aktualne”. Do tego właśnie potrzebna jest wytrwała, systematyczna praktyka. Przerwa w takiej pracy, czy chwila słabości sprawia, że podświadomość uznaje za wiarygodniejsze dotychczasowe przekonania!



Skorzystaj dla siebie

Jeśli chcesz umiejętnie dogadać się ze swoją podświadomością by rozpoznać swoje predyspozycje i potrzeby, oraz pozytywnie zmieniać siebie i swoje życie, zapraszam Cię na



Cykliczny kurs rozwoju osobistego
i pracy z podświadomością



Na kursie nauczysz się samodzielnego układania, precyzowania, uwiarygodniania i stopniowania afirmacji pod kontem konkretnej osoby, sytuacji, celu i etapu jego realizacji. Dzięki temu będziesz mógł skutecznie rozwiązywać swoje problemy i osiągać własne sukcesy.

Zostań trenerem

Zajęcia kształcą również pod kontem umiejętności pomagania innym. Dzięki nim będziesz mógł w przyszłości być



Trenerem Afirmacji Sukcesywnych



i stosować te techniki zawodowo.





Uwieńczeniem mojej wieloletniej pracy z ludźmi jest książka Afirmacje Sukcesywne, która opisuje ważne zagadnienia i techniki pracy z podświadomością oraz zmianą swojego życia. Obecnie zamierzam przekazywać tę wiedzę i techniki w formie praktycznych zajęć.


Krótko o afirmacjach

Praca z afirmacjami jest skutecznym narzędziem, którym wpływamy na naszą podświadomość, czyli na naszą emocjonalność, osobowość i cechy naszego charakteru. Podświadomość jest również odpowiedzialna za nasze doświadczenia życiowe. Dzięki afirmacjom możemy więc stawać się bardziej pewni siebie, bardziej pomysłowi, przedsiębiorczy, wartościowi i atrakcyjni. Możemy również sprawić, by bardziej wartościowe i atrakcyjne stawało się nasze życie. Afirmacjami możemy więc zmieniać i dowolnie kształtować całe nasze życie praktycznie w każdej sferze.

We fragmentach książki Afirmacje Sukcesywne znajdziesz szerszy opis czynników, które sprawiają, że afirmacjami możemy zmieniać nasze życie.

O zajęciach

Pierwszy dzień zajęć to wprowadzenie dla początkujących. Będziemy krok po kroku poznawać większość tajników kontaktowania się z podświadomością, od razu ćwicząc na sobie.

W czasie następnych dni uczymy się w grupie umiejętnego zadawania pytań i układania prawidłowo sprecyzowanych afirmacji pod kontem konkretnej osoby, jej przekonań i życiowych celów. W danym momencie cała grupa pracuje nad jedną osobą. Każdy może zadać tej osobie stosowne pytanie, by dostać potrzebne informacje do ułożenia afirmacji. Każdy może zaproponować swoją afirmację, która jest weryfikowana przez resztę grupy i osobę dla której jest układana. Nad wszystkim oczywiście czuwa Robert Krakowiak autor książki Afirmacje Sukcesywne, która powstała na podstawie jego pracy z ludźmi od 1996 roku.

W zajęciach mogą brać udział również osoby, które chcą uczyć się pracy z afirmacjami pomagając układać je innym, jednak nie chcą otwierać się przed grupą by pracować nad własnymi celami. (Dla tych osób cena jest niższa o 150 - 200zł)

Chcesz nauczyć się
jak szybko i skutecznie
osiągać swoje cele?


       


Chcesz uwolnić się
od ograniczeń
i podnieść jakość swojego życia?




Szukasz zdrowia,
wewnętrznej harmonii
i zadowolenia w życiu?


Chcesz bliżej poznać siebie
i poczuć w sobie
boską moc?



Szukasz swojej
życiowej ścieżki
lub błądzisz na niej?


Masz inne problemy
ze swoją osobowością
i z ludźmi w otoczeniu?



Lub zakłamujesz się
że wszystko z tobą
jest w porządku?





Zapraszam Cię na kurs »







Poleć kursy znajomym:





Dowiedz się więcej:

Terminy kursów »

Opis mojej pracy »

Opinie moich klientów »



Witajcie!!
Nazywam się Robert Krakowiak.
Od 1996 roku współpracuje z ludźmi pomagając im uwolnić się od wpływów doświadczeń z przeszłości, które nie pozwalały im realizować zaplanowanych przez siebie celów i żyć pełnią życia.
Zobacz opinie moich klientów »
Więcej o mojej pracy »
To do czego doprowadziła mnie owa pomoc zawarłem w swoich książkach i poprzez nie chcę dzielić się z Wami swoją wiedzą, która pomogła już wielu ludziom.

Kontakt ze mną:



AFIRMACJE SUKCESYWNE

Afirmacje Sukcesywne

Opisuje zaawansowaną technikę pracy z afirmacjami. Nauczy Cię ona, jak układać, uwiarygodniać, stopniować i precyzować afirmacje pod kątem konkretnej osoby, konkretnego celu oraz etapu jego realizacji. Nauczy Cię również tego, jak skutecznie z nimi pracować. Książka mówi o tym, jak zmienić swój zewnętrzny, ale i wewnętrzny stan, czyli jak zmienić swoje życie i jak umieć się nim cieszyć. Zawiera wiedzę teoretyczną, jak również część praktyczną, która pozwala samodzielnie pracować nad sobą.


DZIECI REGRESJI
- Uzdrawianie dzieciństwa

Dzieci Regresji - Uzdrawianie dzieciństwa

Jeśli w Twoim życiu nie układa się tak jak chciałeś, jeśli czujesz w sobie opór, niemoc czy bezsilność w realizacji swoich celów, to ta książka pomoże Ci w odnalezieniu tego przyczyn, w uwolnieniu się od nich i otworzy Ci drogę do sukcesów. Książka ta ma za zadanie pomóc uwolnić się od przeszkadzających w dorosłym życiu: emocji, blokad i napięć pochodzących z okresu dzieciństwa. Przy okazji uczy umiejętnie, zdrowo i świadomie wychowywać własne potomstwo, by prawidłowo się rozwijało i mogło pozwolić sobie na szczęśliwe życie.


Wykłady wideo





"Usłyszałem kiedyś stwierdzenie, iż człowiek został stworzony bez instrukcji obsługi. Przyglądając się ludzkiemu zachowaniu stwierdziłem, że coś w tym jest. Wystarczy przyjrzeć się temu, w jaki sposób ludzie traktują się nawzajem i jakie konsekwencje przynoszą ich nieprzemyślane decyzje by przekonać się, że człowiek rzeczywiście nie potrafi posługiwać się swoim życiem."
czytaj dalej »




Subskrypcj@


Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o moich kursach i wykładach
wpisz swój adres E-mail.


Zakup książki !



Książki: "AFIRMACJE SUKCESYWNE"
oraz "DZIECI REGRESJI"
do kupienia na stronie autora.
Tylko tutaj na życzenie z dedykacją od autora.


Duchowa.pl © Robert Krakowiak,
Wszystkie prawa zastrzeżone.