O spotkaniach indywidualnych
Pierwsze spotkanie to sama konsultacja. To pierwsze spotkanie jest po to, bym dobrze poznał daną osobę, zapoznał ją z możliwościami i warunkami dalszej współpracy, dobrze wytłumaczył, jak umiejętnie pracować z otrzymanymi materiałami oraz by wspólnie poszukać sposobów i kierunków takich, by dana osoba realizowała postawione przez siebie cele i samodzielnie kontynuowała pracę nad sobą. Jednym z celów pierwszej konsultacji jest również analiza zgodności własnych celów z wewnętrznymi predyspozycjami. Często okazuje się, że cele nie były wcześniej sprecyzowane, a czasem mogły być sprzeczne z sobą. Wyobrażenia o konsekwencjach działania mogły być nieprawdziwe. To wszystko należy poukładać i sprecyzować w czasie konsultacji zanim przystąpi się do pracy z podświadomością w stanie medytacyjnym. Taka praca z podświadomością odbywa się dopiero od drugiego spotkania. Osoba taka, dzięki pracy z afirmacjami, jest już lepiej przygotowana i bardziej wie, czego może od współpracy ze mną oczekiwać. Dodatkowo każda osoba miała czas na przemyślenia, przeanalizowanie swojego życia, celów itp. Na pierwszej konsultacji dużo się o sobie dowiadujemy, co często sprawia, że zaczynamy coś innego chcieć od życia niż do tej pory. Każde następne spotkania są to już krótsze konsultacje, wraz z sesją medytacyjną, opartą na procedurze przedstawionej w opisie mojej pracy. Zapraszam również do zapoznania się z opiniami moich klientów.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną współpracą ze mną, to proszę o kontakt telefoniczny.

Istnieje możliwość wpsółpracy przez telefon, Skype i inne komunikatory on-line.

Dowiedz się więcej:

Opis mojej pracy »

Opinie moich klientów »Poleć ten tekst znajomym:
Nazywam się Robert Krakowiak.
Od 1996 roku współpracuje z ludźmi pomagając im uwolnić się od wpływów doświadczeń z przeszłości, które nie pozwalały im realizować zaplanowanych przez siebie celów i żyć pełnią życia.
Zobacz opinie moich klientów »
Więcej o mojej pracy »
To do czego doprowadziła mnie owa pomoc zawarłem w swoich książkach i poprzez nie chcę dzielić się z Wami swoją wiedzą, która pomogła już wielu ludziom.

Kontakt ze mną:AFIRMACJE SUKCESYWNE

Afirmacje Sukcesywne

Opisuje zaawansowaną technikę pracy z afirmacjami. Nauczy Cię ona, jak układać, uwiarygodniać, stopniować i precyzować afirmacje pod kątem konkretnej osoby, konkretnego celu oraz etapu jego realizacji. Nauczy Cię również tego, jak skutecznie z nimi pracować. Książka mówi o tym, jak zmienić swój zewnętrzny, ale i wewnętrzny stan, czyli jak zmienić swoje życie i jak umieć się nim cieszyć. Zawiera wiedzę teoretyczną, jak również część praktyczną, która pozwala samodzielnie pracować nad sobą.


DZIECI REGRESJI
- Uzdrawianie dzieciństwa

Dzieci Regresji - Uzdrawianie dzieciństwa

Jeśli w Twoim życiu nie układa się tak jak chciałeś, jeśli czujesz w sobie opór, niemoc czy bezsilność w realizacji swoich celów, to ta książka pomoże Ci w odnalezieniu tego przyczyn, w uwolnieniu się od nich i otworzy Ci drogę do sukcesów. Książka ta ma za zadanie pomóc uwolnić się od przeszkadzających w dorosłym życiu: emocji, blokad i napięć pochodzących z okresu dzieciństwa. Przy okazji uczy umiejętnie, zdrowo i świadomie wychowywać własne potomstwo, by prawidłowo się rozwijało i mogło pozwolić sobie na szczęśliwe życie.


Wykłady wideo

"Usłyszałem kiedyś stwierdzenie, iż człowiek został stworzony bez instrukcji obsługi. Przyglądając się ludzkiemu zachowaniu stwierdziłem, że coś w tym jest. Wystarczy przyjrzeć się temu, w jaki sposób ludzie traktują się nawzajem i jakie konsekwencje przynoszą ich nieprzemyślane decyzje by przekonać się, że człowiek rzeczywiście nie potrafi posługiwać się swoim życiem."
czytaj dalej »
Subskrypcj@


Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o moich kursach i wykładach
wpisz swój adres E-mail.


Zakup książki !Książki: "AFIRMACJE SUKCESYWNE"
oraz "DZIECI REGRESJI"
do kupienia na stronie autora.
Tylko tutaj na życzenie z dedykacją od autora.


Duchowa.pl © Robert Krakowiak,
Wszystkie prawa zastrzeżone.