Afirmacje Sukcesywne

czyli
Jak
wyafirmować
sobie
szczęścieRozpoznaj swoje potrzeby,
ułóż doskonałe dla siebie afirmacje
i przekonaj się o ich skuteczności


Opis książki

Jest to książka, po przeczytaniu której, każdy czytelnik będzie miał prawidłowo ułożone afirmacje pod kątem swojego osobistego celu, osobistych predyspozycji, wewnętrznych przekonań i etapu w swojej drodze życiowej, na którym się znajduje.
Dalsza skuteczność afirmacji zależeć będzie już tylko od systematycznej, wytrwałej pracy.
Książka Afirmacje Sukcesywne opisuje zaawansowaną technikę pracy z afirmacjami. Nauczy Cię ona, jak układać, uwiarygodniać, stopniować i precyzować afirmacje pod kątem konkretnej osoby, konkretnego celu oraz etapu jego realizacji. Nauczy Cię również tego, jak skutecznie z nimi pracować. Książka mówi o tym, jak zmienić swój zewnętrzny, ale i wewnętrzny stan, czyli jak zmienić swoje życie i jak umieć się nim cieszyć. Zawiera wiedzę teoretyczną, jak również część praktyczną, która pozwala samodzielnie pracować nad sobą.


Od autora

Z przyjemnością dzielę się z Wami swoim wieloletnim doświadczeniem i opracowanymi przeze mnie teoriami, sposobami pracy i przykładami afirmacji. Opisane tutaj sposoby i przykłady to w większości te, które odniosły pozytywny skutek u osób, z którymi pracowałem. Zebrałem i sklasyfikowałem je tutaj tak, by każdy mógł samodzielnie i skutecznie z nimi pracować.
Książka ta jest realizacją mojego trzeciego projektu. By była lepiej zrozumiana i skuteczniejsza w praktyce zapraszam do przeczytania mojej pierwszej książki: DZIECI REGRESJI – Uzdrawianie dzieciństwa. Dzięki niej dowiesz się o wpływie doświadczeń z wieku dziecięcego na nasze dorosłe życie. Ważnym, zawartym w niej uzupełnieniem, jest opisany proces przebaczania. Obecna książka mówi o tym, jak wypracować w sobie pozytywne programy, poprzednia natomiast uczy pozbywania się starych, ograniczających przekonań i doświadczeń. Pewna część opisanej w niej teorii na temat afirmacji została zawarta również w niniejszej książce.
Drugim projektem, z którym również warto się zapoznać, jest cykl wykładów pod nazwą: „Świadome kształtowanie własnego życia” oraz artykuł: „Krótka instrukcja używania życia”, dostępne na stronie internetowej.
Obecna książka jest zebraną wiedzą i doświadczeniem, jakie zdobyłem w czasie swojej pracy. Od 1996 roku zajmuję się współpracą z ludźmi, wspierając ich w osiąganiu celów. W czasie tej pracy poznałem ludzką mentalność oraz właściwości i zdolności ludzkiego umysłu. Dzięki tej wiedzy nauczyłem się przygotowywać osobisty cykl do samodzielnej pracy układany w formie afirmacji. Teraz wiedzę tą, popartą praktycznym doświadczeniem, zawarłem w tej książce. Jednocześnie dziękuję za wspólną pracę wszystkim osobom, dzięki którym książka ta mogła powstać.


Afirmacja

Pozytywne, twierdzące zdanie na swój temat. Ma na celu, poprzez systematyczne powtarzanie, ukierunkowanie naszej psychiki na nowe, pozytywne możliwości i doświadczenia oraz zwrócenie naszej jaźni na symptomy ją potwierdzające celem identyfikowania się z nią. Słowo afirmacja pochodzi z języka łacińskiego „affirmare”, co oznacza zapewniać, potwierdzać.


Zobacz okładkę


Afirmacje SukcesywneZobacz fragmenty:

spis treści »

Wprowadzenie »

Dostrzegamy jedynie to, co znamy »

Podświadoma komunikacja »

Kontakt z intuicją »

"Lampa Alladyna" »Dane techniczne:

Copyright  ©  Robert Krakowiak

Wydanie II   Październik 2014
ISBN   978-83-64394-04-1

Wydanie I   Styczeń 2014
ISBN   978-83-64394-01-0

Ilość stron: 496

Format: 14,1 x 21 cm

Okładka miękka

Rysunki: Magdalena Zielezińska
Zobacz opinie czytelników:

Opinie »Zobacz dodatki do książki:

Dla czytelników »Poleć książkę na Facebook:
Dokonaj zakupu książki:

Zakup »
Polecam serdecznie i życzę sukcesów w dążeniu do których owocna okaże sie moja książka.


Robert Krakowiak


Zakup książki !Książki: "AFIRMACJE SUKCESYWNE"
oraz "DZIECI REGRESJI"
do kupienia na stronie autora.
Tylko tutaj na życzenie z dedykacją od autora.Nazywam się Robert Krakowiak.
Od 1996 roku współpracuje z ludźmi pomagając im uwolnić się od wpływów doświadczeń z przeszłości, które nie pozwalały im realizować zaplanowanych przez siebie celów i żyć pełnią życia.
Zobacz opinie moich klientów »
Więcej o mojej pracy »
To do czego doprowadziła mnie owa pomoc zawarłem w swoich książkach i poprzez nie chcę dzielić się z Wami swoją wiedzą, która pomogła już wielu ludziom.

Kontakt ze mną:AFIRMACJE SUKCESYWNE

Afirmacje Sukcesywne

Opisuje zaawansowaną technikę pracy z afirmacjami. Nauczy Cię ona, jak układać, uwiarygodniać, stopniować i precyzować afirmacje pod kątem konkretnej osoby, konkretnego celu oraz etapu jego realizacji. Nauczy Cię również tego, jak skutecznie z nimi pracować. Książka mówi o tym, jak zmienić swój zewnętrzny, ale i wewnętrzny stan, czyli jak zmienić swoje życie i jak umieć się nim cieszyć. Zawiera wiedzę teoretyczną, jak również część praktyczną, która pozwala samodzielnie pracować nad sobą.


DZIECI REGRESJI
- Uzdrawianie dzieciństwa

Dzieci Regresji - Uzdrawianie dzieciństwa

Jeśli w Twoim życiu nie układa się tak jak chciałeś, jeśli czujesz w sobie opór, niemoc czy bezsilność w realizacji swoich celów, to ta książka pomoże Ci w odnalezieniu tego przyczyn, w uwolnieniu się od nich i otworzy Ci drogę do sukcesów. Książka ta ma za zadanie pomóc uwolnić się od przeszkadzających w dorosłym życiu: emocji, blokad i napięć pochodzących z okresu dzieciństwa. Przy okazji uczy umiejętnie, zdrowo i świadomie wychowywać własne potomstwo, by prawidłowo się rozwijało i mogło pozwolić sobie na szczęśliwe życie.


Wykłady wideo

"Usłyszałem kiedyś stwierdzenie, iż człowiek został stworzony bez instrukcji obsługi. Przyglądając się ludzkiemu zachowaniu stwierdziłem, że coś w tym jest. Wystarczy przyjrzeć się temu, w jaki sposób ludzie traktują się nawzajem i jakie konsekwencje przynoszą ich nieprzemyślane decyzje by przekonać się, że człowiek rzeczywiście nie potrafi posługiwać się swoim życiem."
czytaj dalej »
Subskrypcj@


Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o moich kursach i wykładach
wpisz swój adres E-mail.

Duchowa.pl © Robert Krakowiak,
Wszystkie prawa zastrzeżone.