List od aniołka - komentarzeAniele Boży Stróżu mój Ty zawsze przy mnie stój....... to taka modlitwa do Aniołka, która ma mu o mnie przypomnieć. Mój Aniołek o mnie pamięta. Mam pewność, że wszystko co od niego dostaję jest dla mnie dobre. Czasem się na niego wkurzam, bo daje mi cos zupełnie innego niż chcę, ale lata zaufania pozwoliły mi nabrać pewności, że to co złe też jest dla mnie dobre. Wszystkim polecam zaufanie do Aniołka i pozwólcie mu być - On jest zawsze, czasem zasypia ( też bywa zmęczony), ale jak się budzi i zaczyna działać to ........ skutki zazwyczaj mnie mile zaskakują. Pozdrawiam
Ostatnio zdarzyła mi się dziwna sytuacja - niby podczas snu ale tak jakby nie był to sen widziałam aniołka, który nieruchomo wisiał w powietrzu i patrzył się na mnie, uśmiechał się - ja leżałam na łóżku - ale nie spalam cały czas się tylko patrzył i patrzył prosto w moje oczy (nic więcej nie było -  unosiły się jakieś opary) ale ...znałam go ... i to bardzo dobrze ... a później poleciał sobie ... zrobił takie kółeczko w powietrzu i ... zobaczyłam swoje ciało leżące na łóżku patrzyłam na siebie oczami tego aniołka byłam poza swoim ciałem ono leżało a ja się patrzyłam przestraszyłam się tego i ... skończyło się (ale miałam wrażenie ze nie śpię, w jakimś dziwnym byłam stanie)
Nie rozumiem tego i nie wiem co do było - sen ? (nie to nie mógł być sen bo widziałam wszystko dokładnie), pół-jawa? świadome śnienie? trans? opuszczenie z ciała? a może spotkanie oko w oko z moim aniołkiem? :)
Dziwne to a zarazem piękne ... tak jakbym najpierw patrzyła na siebie na aniołka (duszyczkę moja) a później na swoja postać jaka przybrałam w tym wcieleniu ale byłam bardzo szczęśliwa w tym śnie ... mój aniołek był taki szczęśliwy :)
Interesuje mnie jak pierwszy raz skontaktowałeś się ze swoim aniołem i w jaki sposób on ci pomaga. Co dla ciebie robi. Jestem pewien że możesz mi pomóc odnaleźć mojego przewodnika!
Cześć, przeczytałem list od Anioła i nie wiem co mam o tym myśleć, chciałbym żebyś mi to wyjaśnił.
Ja szukam swojego Anioła od dawna ale niestety nie potrafię do niego dotrzeć! Jeżeli to prawda to powinieneś oddać mu całego siebie bo on wie co dla ciebie dobre! A może on mógłby pomóc także mnie!
Chciałem jeszcze dodać ze ta modlitwa chrześcijańska Aniele Boże stróżu mój... jest trochę przestarzała i wymyśliłbym cos bardziej trafnego. Na pewno się da.
Dobra! Na pierwszy rzut oka widzę ze mamy podobne problemy, ale lepiej pomyśleć zamiast pisać cos dłuższego wiec ograniczę się do stwierdzenia ze ja tez nie słucham swojego anioła a jednak naprawdę warto!!! Może jak będzie nas dwóch to się razem zainspirują i przekonają swoich panów co do słuszności racji anioła :)

Pozdrawiam

Dodaj swój komentarz:Dowiedz się więcej:

Przejdź do artykułów »

Zobacz opis mojej pracy »

Zobacz moje wykłady »

Opinie moich klientów »
Nazywam się Robert Krakowiak.
Od 1996 roku współpracuje z ludźmi pomagając im uwolnić się od wpływów doświadczeń z przeszłości, które nie pozwalały im realizować zaplanowanych przez siebie celów i żyć pełnią życia.
Zobacz opinie moich klientów »
Więcej o mojej pracy »
To do czego doprowadziła mnie owa pomoc zawarłem w swoich książkach i poprzez nie chcę dzielić się z Wami swoją wiedzą, która pomogła już wielu ludziom.

Kontakt ze mną:AFIRMACJE SUKCESYWNE

Afirmacje Sukcesywne

Opisuje zaawansowaną technikę pracy z afirmacjami. Nauczy Cię ona, jak układać, uwiarygodniać, stopniować i precyzować afirmacje pod kątem konkretnej osoby, konkretnego celu oraz etapu jego realizacji. Nauczy Cię również tego, jak skutecznie z nimi pracować. Książka mówi o tym, jak zmienić swój zewnętrzny, ale i wewnętrzny stan, czyli jak zmienić swoje życie i jak umieć się nim cieszyć. Zawiera wiedzę teoretyczną, jak również część praktyczną, która pozwala samodzielnie pracować nad sobą.


DZIECI REGRESJI
- Uzdrawianie dzieciństwa

Dzieci Regresji - Uzdrawianie dzieciństwa

Jeśli w Twoim życiu nie układa się tak jak chciałeś, jeśli czujesz w sobie opór, niemoc czy bezsilność w realizacji swoich celów, to ta książka pomoże Ci w odnalezieniu tego przyczyn, w uwolnieniu się od nich i otworzy Ci drogę do sukcesów. Książka ta ma za zadanie pomóc uwolnić się od przeszkadzających w dorosłym życiu: emocji, blokad i napięć pochodzących z okresu dzieciństwa. Przy okazji uczy umiejętnie, zdrowo i świadomie wychowywać własne potomstwo, by prawidłowo się rozwijało i mogło pozwolić sobie na szczęśliwe życie.


Wykłady wideo

"Usłyszałem kiedyś stwierdzenie, iż człowiek został stworzony bez instrukcji obsługi. Przyglądając się ludzkiemu zachowaniu stwierdziłem, że coś w tym jest. Wystarczy przyjrzeć się temu, w jaki sposób ludzie traktują się nawzajem i jakie konsekwencje przynoszą ich nieprzemyślane decyzje by przekonać się, że człowiek rzeczywiście nie potrafi posługiwać się swoim życiem."
czytaj dalej »
Subskrypcj@


Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o moich kursach i wykładach
wpisz swój adres E-mail.


Zakup książki !Książki: "AFIRMACJE SUKCESYWNE"
oraz "DZIECI REGRESJI"
do kupienia na stronie autora.
Tylko tutaj na życzenie z dedykacją od autora.


Duchowa.pl © Robert Krakowiak,
Wszystkie prawa zastrzeżone.