Afirmacje Sukcesywne - Opinie czytelnikówKsiążka pana Roberta przywróciła mi zapał do kontynuowania pracy nad sobą, po kilku mało owocnych kursach dotyczących kształtowania swojego życia. Afirmację sukcesywne stanowią dla mnie odpowiedź na przyczynę dotychczasowego oporu mojej podświadomości. Przystępuję do pracy! Pozdrawiam

Aleksandra"Afirmacje Sukcesywne" jest to Mega Wielka Księga Skutecznych Pozytywnych Inspiracji. Jest to książka- przewodnik dla wszystkich tych którzy są już gotowi i otwarci na szczęśliwe, spełnione życie. Czytam, piszę, cytuję po prostu wzrastam. Z przyjemnością ją polecam.
Odkąd książka do mnie trafiła niemal nie wypuszczam jej z rąk.
To zdecydowanie jedna z najważniejszych książek w moim życiu.
Anatomia i sposób działania afirmacji oraz podświadomości opisane bardzo przystępnie, wszystko dokładnie wyjaśnione. Codziennie dziękuję opatrzności, że trafiłam na stronę Pana Roberta i na tę książkę. Afirmacjami zajmuję się od marca tego roku, ale odkąd posiłkuję się radami z książki mam na koncie pierwsze realne sukcesy. I nie tylko wierzę, ale po prostu wiem, że z pomocą tej książki uda mi się zrealizować wszystkie cele.
Ogromnie polecam wszystkim pragnącym zmienić swoje życie.
Ciągle TRAWIĘ tę książkę, bo to właściwie podręcznik i zachęta do samodzielnego kreowania swojej rzeczywistości. Uważam, że jest bardzo dobra, bez wodotrysków i takich tam rożnych marketingowych chwytów. Bezglutenowa i bez-mleczna. Dodatków smakowych tam nie ma. Jest w niej łagodne i spokojne proponowanie zmian. Warto ją czytać od tak, bez uprzedzeń. Warto znaleźć odrobinę czasu na spotkanie z energią, która płynie z każdej wydrukowanej papierowej kartki.
Inspiracja dla szukania była książka polecana przez znajomego: Radykalne wybaczanie, przeczytałam, ale sposób przekazu mnie nie przekonywał, wiec szukałam dalej i tym sposobem trafiłam na Afirmacje Sukcesywne. I to było to!
Przeczytałam, mnóstwo różnych us-autorów, niemców itp, ale język przekazu tej książki jest jak klamra dla tych wszystkich podręczników i opowieści.
radykalne wybaczanie -> dzieci regresji, ale jest jeszcze jeden hicior us: brian tracy: maksimum osiągnięć -> afirmacje sukcesywne! jak ktoś liznął maksimum osiągnięć, to chętnie weźmie do ręki afirmacje sukcesywne, bo są lepiej przyswajalne [bezglutenowe]
jak to mowią na FB: TO LUBIE!
To jest pierwsza książka z jaką się spotkałem, która daje konkretne narzędzia do tych wszystkich teorii, o których można przeczytać w innych książkach, np. Secret. Szczerze polecam

MarekKsiążka jest napisana profesjonalnie, rzeczowo i konkretnie. Każdy temat jest dobrze rozwinięty. Pozwala ona samodzielnie pracować ze swoimi wzorcami i przekonaniami. Bardzo dobrze są wytłumaczone mechanizmy i procesy działania podświadomości.
Robert, książka jest super! Reklamuję ją moim klientom bo jest naprawdę rewelacyjna. Sama na niej dużo skorzystałam. Pozdrawiam!

AgnieszkaMam już również drugą książkę i muszę przyznać, że uczeń przerósł mistrza. Książki Leszka owszem są dobre, ale Twoje są lepsze. Wszystko co potrzebne zawarte w dwóch pozycjach, szczególnie świetne są gotowe dekrety. Gratulacje !!!
Mogę jeszcze dodać, że na podstawie Twoich dekretów stworzyłem swój własny i ... śmiać mi się chce kiedy wspominam początki działania afirmacji. Przebywam za granicą, gdzie znalezienie pracy (takiej sobie nieszczególnej)nie jest proste a co dopiero jakiejś wymarzonej. Zdecydowana większość ludzi bierze co leci i przyzwyczajają się z biegiem czasu do nielubianych zajęć.
Po napisaniu dekretu stwierdziłem, że taka praca nie istnieje. I może w następnym wcieleniu kiedy urodzę się jako obywatel tego kraju, wtedy będzie to możliwe, ale nie dla kogoś kto tylko co przyjechał.
Nie wysłałem (jak mi doradzano)co najmniej 200 CV. To nie ja znalazłem pracę, ALE PRACA ZNALAZŁA MNIE - dosłownie !!! Pracuję w skróconym wymiarze czasu, zarabiam jak w normalnym, mam czas na swoje pasje, hobby i .... Miejsce pracy jest w dzielnicy turystycznej - centrum City, co dla mieszkających tutaj ponad 20 lat jest powodem do zazdrości.
Na pytanie jak to zrobiłem, odpowiadam: "Trzeba było się uczyć". Trzeba mieć w głowie a nie na papierze ;)
Moc afirmacji zadziałała w ciągu 2 miesięcy. Na rzucenie palenia potrzebowałem tylko 27 dni.
AFIRMACJE czynią życie lżejszym !!!
Jedyną stałą rzeczą w naszym życiu jest zmiana. Co dzień dokonujemy setki ważnych i mniej ważnych wyborów, które tworzą tę jedyną i niepowtarzalną przygodę, jaką jest nasze własne życie. Droga, którą sami tworzymy, poprzez nieustanne wybory, zawsze jest wyjątkowa. Los przynosi nam dobre i złe chwile, jednak pamiętajmy, że to właśnie my mamy na niego wpływ. Robert Krakowiak w swojej książce pokazuje nam, jak przy pomocy afirmacji sukcesywnych możemy wpływać na wybór swojej własnej, indywidualnej drogi życia. Pokazuje, jak przy pomocy własnej pracy obrać właściwy kierunek, by osiągnąć pełnię szczęścia, zadowolenie, sukces i spełnienie. Afirmacje sukcesywne są jak drogowskazy, które sobie sami tworzymy, by dotrzeć do naszego celu. Autor opisuje szczegółowo, co zrobić, by nie zbłądzić w naszej wędrówce i jak ją zmienić, by dotrzeć na sam koniec. Gorąco polecam dla tych, którzy chcą dokonać zmian w swoim życiu, którzy są gotowi nadać mu nowy bieg i kierunek, i którzy pragną odnaleźć w nim sens i spełnienie. Książka pokazuje nam, że wszystko jest w naszych rękach i zależy tylko od nas. Na co więc czekasz? Jeśli nie Ty zmienisz swoje życie, to kto zrobi to za Ciebie? Jeśli nie teraz, to kiedy? Jaką wybierzesz drogę? Teraz, przy pomocy „Afirmacji Sukcesywnych” jest najlepszy na to czas i moment. Powodzenia w przygodzie, jaką jest Twoje życie. Przeżyj je dobrze.

Aurelia Hübner
Dodaj swoją opinię:

Dowiedz się więcej:

Opis książki »

Zakup książki »Poleć ten tekst znajomym:Zakup książki !Książki: "AFIRMACJE SUKCESYWNE"
oraz "DZIECI REGRESJI"
do kupienia na stronie autora.
Tylko tutaj na życzenie z dedykacją od autora.Nazywam się Robert Krakowiak.
Od 1996 roku współpracuje z ludźmi pomagając im uwolnić się od wpływów doświadczeń z przeszłości, które nie pozwalały im realizować zaplanowanych przez siebie celów i żyć pełnią życia.
Zobacz opinie moich klientów »
Więcej o mojej pracy »
To do czego doprowadziła mnie owa pomoc zawarłem w swoich książkach i poprzez nie chcę dzielić się z Wami swoją wiedzą, która pomogła już wielu ludziom.

Kontakt ze mną:AFIRMACJE SUKCESYWNE

Afirmacje Sukcesywne

Opisuje zaawansowaną technikę pracy z afirmacjami. Nauczy Cię ona, jak układać, uwiarygodniać, stopniować i precyzować afirmacje pod kątem konkretnej osoby, konkretnego celu oraz etapu jego realizacji. Nauczy Cię również tego, jak skutecznie z nimi pracować. Książka mówi o tym, jak zmienić swój zewnętrzny, ale i wewnętrzny stan, czyli jak zmienić swoje życie i jak umieć się nim cieszyć. Zawiera wiedzę teoretyczną, jak również część praktyczną, która pozwala samodzielnie pracować nad sobą.


DZIECI REGRESJI
- Uzdrawianie dzieciństwa

Dzieci Regresji - Uzdrawianie dzieciństwa

Jeśli w Twoim życiu nie układa się tak jak chciałeś, jeśli czujesz w sobie opór, niemoc czy bezsilność w realizacji swoich celów, to ta książka pomoże Ci w odnalezieniu tego przyczyn, w uwolnieniu się od nich i otworzy Ci drogę do sukcesów. Książka ta ma za zadanie pomóc uwolnić się od przeszkadzających w dorosłym życiu: emocji, blokad i napięć pochodzących z okresu dzieciństwa. Przy okazji uczy umiejętnie, zdrowo i świadomie wychowywać własne potomstwo, by prawidłowo się rozwijało i mogło pozwolić sobie na szczęśliwe życie.


Wykłady wideo

"Usłyszałem kiedyś stwierdzenie, iż człowiek został stworzony bez instrukcji obsługi. Przyglądając się ludzkiemu zachowaniu stwierdziłem, że coś w tym jest. Wystarczy przyjrzeć się temu, w jaki sposób ludzie traktują się nawzajem i jakie konsekwencje przynoszą ich nieprzemyślane decyzje by przekonać się, że człowiek rzeczywiście nie potrafi posługiwać się swoim życiem."
czytaj dalej »
Subskrypcj@


Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o moich kursach i wykładach
wpisz swój adres E-mail.

Duchowa.pl © Robert Krakowiak,
Wszystkie prawa zastrzeżone.