Fragment książki: Afirmacje Sukcesywne

Kontakt z intuicją

Trzeci czynnik to przekierunkowanie naszego umysłu na korzystanie z intuicji i wyższej inteligencji - pozaintelektualnej i pozalogicznej, jaką ma każdy z nas. Każdy z nas ma taką intuicję oraz, nazwałbym, matrycę doskonałości. Oprócz podświadomości posiadamy jeszcze nadświadomość, która często pozostaje zapomniana, a która przechowuje wiele umiejętności, nawet takie, które powszechnie nazywane są nadprzyrodzonymi, i które w praktyce przejawiają tylko nieliczni ludzie. Niestety nasz umysł, który nasiąknął w przeszłości różnymi przekonaniami, wzorcami zachowań i programami bardziej i mniej pozytywnymi, nie dopuszcza wielu rzeczy z tych, które mieszczą się w naszej matrycy doskonałości.

Trzymając się starych przeświadczeń, poglądów i przekonań o swoich możliwościach, nie jesteśmy w stanie dostrzec i realizować naszej doskonałości. Planując sobie swoje życie nie bierzemy wówczas pod uwagę tego, do czego tak naprawdę jesteśmy zdolni.
Jest to fragment książki "Afirmacje sukcesywne" Robert Krakowiak. www.afirmacje.duchowa.pl
Przecież w potencjale tak naprawdę każdy jest człowiekiem sukcesu. Każdy z nas ma tak wyposażony umysł, mózg, ciało itp., że może realizować sukcesy. Tak naprawdę z każdego człowieka na przykład da się zrobić kulturystę, niekiedy poprzez długi i mozolny trening, ale ciało każdej zdrowej osoby jest do tego zdolne. Niestety edukacja nie z każdego człowieka robi naukowca. Dlatego, że proces uczenia się odbywa się już w umyśle, a umysł często przechowuje mnóstwo przeświadczeń o niemożliwości osiągnięcia sukcesu. Nauka nie uczy pozbywania się negatywnych wzorców i podnoszenia samooceny. Dlatego tutaj również umiejętnie stworzonymi afirmacjami możemy pokierować naszą podświadomością i ukierunkować ją na nieograniczony potencjał naszego umysłu, ciała i ducha.
Zobacz pozostałe fragmenty:

spis treści »

Wprowadzenie »

Dostrzegamy jedynie to, co znamy »

Podświadoma komunikacja »

"Lampa Alladyna" »Dowiedz się więcej:

Opis książki »

Zakup książki »Poleć ten fragment znajomym:Zakup książki !Książki: "AFIRMACJE SUKCESYWNE"
oraz "DZIECI REGRESJI"
do kupienia na stronie autora.
Tylko tutaj na życzenie z dedykacją od autora.Nazywam się Robert Krakowiak.
Od 1996 roku współpracuje z ludźmi pomagając im uwolnić się od wpływów doświadczeń z przeszłości, które nie pozwalały im realizować zaplanowanych przez siebie celów i żyć pełnią życia.
Zobacz opinie moich klientów »
Więcej o mojej pracy »
To do czego doprowadziła mnie owa pomoc zawarłem w swoich książkach i poprzez nie chcę dzielić się z Wami swoją wiedzą, która pomogła już wielu ludziom.

Kontakt ze mną:AFIRMACJE SUKCESYWNE

Afirmacje Sukcesywne

Opisuje zaawansowaną technikę pracy z afirmacjami. Nauczy Cię ona, jak układać, uwiarygodniać, stopniować i precyzować afirmacje pod kątem konkretnej osoby, konkretnego celu oraz etapu jego realizacji. Nauczy Cię również tego, jak skutecznie z nimi pracować. Książka mówi o tym, jak zmienić swój zewnętrzny, ale i wewnętrzny stan, czyli jak zmienić swoje życie i jak umieć się nim cieszyć. Zawiera wiedzę teoretyczną, jak również część praktyczną, która pozwala samodzielnie pracować nad sobą.


DZIECI REGRESJI
- Uzdrawianie dzieciństwa

Dzieci Regresji - Uzdrawianie dzieciństwa

Jeśli w Twoim życiu nie układa się tak jak chciałeś, jeśli czujesz w sobie opór, niemoc czy bezsilność w realizacji swoich celów, to ta książka pomoże Ci w odnalezieniu tego przyczyn, w uwolnieniu się od nich i otworzy Ci drogę do sukcesów. Książka ta ma za zadanie pomóc uwolnić się od przeszkadzających w dorosłym życiu: emocji, blokad i napięć pochodzących z okresu dzieciństwa. Przy okazji uczy umiejętnie, zdrowo i świadomie wychowywać własne potomstwo, by prawidłowo się rozwijało i mogło pozwolić sobie na szczęśliwe życie.


Wykłady wideo

"Usłyszałem kiedyś stwierdzenie, iż człowiek został stworzony bez instrukcji obsługi. Przyglądając się ludzkiemu zachowaniu stwierdziłem, że coś w tym jest. Wystarczy przyjrzeć się temu, w jaki sposób ludzie traktują się nawzajem i jakie konsekwencje przynoszą ich nieprzemyślane decyzje by przekonać się, że człowiek rzeczywiście nie potrafi posługiwać się swoim życiem."
czytaj dalej »
Subskrypcj@


Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o moich kursach i wykładach
wpisz swój adres E-mail.

Duchowa.pl © Robert Krakowiak,
Wszystkie prawa zastrzeżone.