Zatrzymaj się na chwalę w biegu swojego życia
i zajrzyj w głąb własnego wnętrza.

Zapraszam na cykliczną, godzinną

Medytację
Poniedziałek, godzina 19:00


Człowiek to ciało, umysł i duch. Każdy z nas, chcąc rozwijać się harmonijnie, dba o wszystkie trzy strefy jednocześnie. Co zatem robimy? Nic, dużo albo niewiele… Dzielimy się zatem na tych, którzy mają w sobie wysoką samodyscyplinę i są w stanie sami dbać o swój rozwój. Są wśród nas tacy, którzy by trzymać wewnętrzną dyscyplinę potrzebują zewnętrznego motywatora. Zatem gdy chcemy rozwijać ciało najczęściej korzystamy 1-2 w tygodniu z zajęć fitness, słowni, kursów tańca itp. Gdy chcemy rozwijać umysł, np. nauczyć się jakiegoś języka, zapisujemy się na kurs językowy i uczęszczamy na zajęcia 1-2 razy w tygodniu. A co robimy, być ćwiczyć ducha?
Mam dla Was propozycję, która wypełni tą lukę w Waszym rozwoju. Zapraszam na zajęcia wspólnej medytacji, dzięki którym: 1. Wyjdziecie z domu zostawiając domowników i zrobicie coś tylko dla siebie. 2. Wymienicie się doświadczeniami. 3. Nie zdążycie się zniechęcić do ćwiczeń, bo za kilka dni następne spotkanie i o to właśnie chodzi, trzymacie samodyscyplinę, dzięki małej zewnętrznej stymulacji.

Wyciszenie się i wsłuchanie w samego siebie pozwala wyzwolić wiele twórczego potencjału. Warto więc zwolnić tempo życia na parę godzin by spojrzeć z dystansem na siebie i na to, co się robi. Nauczymy Cię łatwego relaksu, wyciszania się i wsłuchiwania w swój wewnętrzny głos. Dzięki temu odkryjesz większa radość życia i umiejętność realizowania swoich pasji w spokoju i w poczuciu osobistej wolności. To tylko godzina tygodniowo, która pozwoli nauczyć się technik relaksacji, wyciszenia i szybkiej regeneracji poprzez relaks i medytację.
Każdy z nas szuka w życiu miłości
i celu swojego istnienia,
które nadałby jemu sens i wartość.
By to osiągnąć staramy się poznać samych siebie.
Każdego dnia zadajemy sobie więc pytania:
„kim jestem,
skąd się wywodzę,
jakie mam predyspozycje
i co powinienem dzisiaj zrobić
by bardziej przybliżyć się do samego siebie?...”
Podstawowym krokiem ku temu
jest chęć szczerego poznania głębi swojego istnienia,
a do tego niezbędna jest
umiejętność pokornego słuchania samego siebie
oraz nauczenie się postrzegania świata,
jako odbicie naszych własnych pragnień, uczuć, myśli i przekonań.
Każdy człowiek znajdzie swoje odbicie w drugim człowieku.
Każdy z nas doświadczy miłości do siebie za
pośrednictwem drugiej osoby.
Każdy z nas dostąpi szczęścia i jedności z Bogiem,
który stworzył nas na podobieństwo swoje.
Nie czekaj, wyjdź na przeciw cudom świata,
którym jednym z nich jesteś.

Niektóre tematy medytacji:

"Relaks"
"z Entuzjazmem w Nowy Rok"
"Wewnętrzny Głos"
"Intuicja"
"Jestem"
"Modlitwa"
"Krystalicznie czysta niewinność"
"Mogę wszystko"
Zobacz więcej:

Opis mojej pracy »

Spotkania indywidualne »Robert Krakowiak


Poleć medytacje znajomym  Nazywam się Robert Krakowiak.
Od 1996 roku współpracuje z ludźmi pomagając im uwolnić się od wpływów doświadczeń z przeszłości, które nie pozwalały im realizować zaplanowanych przez siebie celów i żyć pełnią życia.
Zobacz opinie moich klientów »
Więcej o mojej pracy »
To do czego doprowadziła mnie owa pomoc zawarłem w swoich książkach i poprzez nie chcę dzielić się z Wami swoją wiedzą, która pomogła już wielu ludziom.

Kontakt ze mną:AFIRMACJE SUKCESYWNE

Afirmacje Sukcesywne

Opisuje zaawansowaną technikę pracy z afirmacjami. Nauczy Cię ona, jak układać, uwiarygodniać, stopniować i precyzować afirmacje pod kątem konkretnej osoby, konkretnego celu oraz etapu jego realizacji. Nauczy Cię również tego, jak skutecznie z nimi pracować. Książka mówi o tym, jak zmienić swój zewnętrzny, ale i wewnętrzny stan, czyli jak zmienić swoje życie i jak umieć się nim cieszyć. Zawiera wiedzę teoretyczną, jak również część praktyczną, która pozwala samodzielnie pracować nad sobą. zobacz opis »DZIECI REGRESJI
- Uzdrawianie dzieciństwa

Dzieci Regresji - Uzdrawianie dzieciństwa

Jeśli w Twoim życiu nie układa się tak jak chciałeś, jeśli czujesz w sobie opór, niemoc czy bezsilność w realizacji swoich celów, to ta książka pomoże Ci w odnalezieniu tego przyczyn, w uwolnieniu się od nich i otworzy Ci drogę do sukcesów. Książka ta ma za zadanie pomóc uwolnić się od przeszkadzających w dorosłym życiu: emocji, blokad i napięć pochodzących z okresu dzieciństwa. Przy okazji uczy umiejętnie, zdrowo i świadomie wychowywać własne potomstwo, by prawidłowo się rozwijało i mogło pozwolić sobie na szczęśliwe życie. zobacz opis »Wykłady wideo

"Usłyszałem kiedyś stwierdzenie, iż człowiek został stworzony bez instrukcji obsługi. Przyglądając się ludzkiemu zachowaniu stwierdziłem, że coś w tym jest. Wystarczy przyjrzeć się temu, w jaki sposób ludzie traktują się nawzajem i jakie konsekwencje przynoszą ich nieprzemyślane decyzje by przekonać się, że człowiek rzeczywiście nie potrafi posługiwać się swoim życiem."
Subskrypcj@


Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o moich kursach i wykładach
wpisz swój adres E-mail.


Zakup książki !Książki: "AFIRMACJE SUKCESYWNE"
oraz "DZIECI REGRESJI"
do kupienia na stronie autora.
Tylko tutaj na życzenie z dedykacją od autora.


Duchowa.pl © Robert Krakowiak,
Wszystkie prawa zastrzeżone.